Mamy nieśmiałe ambicje być czymś trochę więcej niż typowym lokalem gastronomicznym, w związku z czym chcemy gorąco zaprosić Was do udziału w naszych różnorakich akcjach.

Jeśli macie zaś pomysł na ciekawą inicjatywę w naszym wydaniu, czekamy na propozycje !

 

AKCJA SENIOR - wyciągnij dziadka z domu

wyciągnij dziadka z domu – nauczeni własnym doświadczeniem, chcielibyśmy aby osoby młode znalazły odrobinę czasu i złamały monotonię dnia codziennego swoich starszych rodziców, dziadków, bliskich czy sąsiadów – jeśli przyjdziesz do nas z osobą starszą ( powyżej 70. roku życia ) do godziny 14. – dostaniesz dla niej kawę gratis a Twoją podamy za pół ceny !

Jeśli dziadek lub babcia po 70. jeszcze dobrze sobie radzi, przyślij ją samą do nas a do godziny 14. za kawę i deser zapłaci połowę ceny !

Akcja obowiązuje w tygodniu od poniedziałku do piątku.

AKCJA SPRAWNY INACZEJ

w tym przypadku, także nauczeni własnym doświadczeniem, chcielibyśmy aktywować osoby niepełnosprawne z terenu miasta Oleśnica i zachęcić je do spędzania czasu wolnego poza domem. Mamy nadzieje, że nasz lokal okaże się także ze strony praktycznej przyjazny osobom niepełnosprawnym, którym dodatkowo proponujemy do godziny 14.  kawę gratis i atrakcyjny rabat na wszystkie dania z karty. Osoba towarzysząca natomiast może u nas liczyć na kawę za pół ceny !

Akcja obowiązuje w tygodniu od poniedziałku do piątku.

AKCJA GŁODNY DZIECIAK

jeśli znasz jakieś dzieci, które częściej są głodne niż najedzone, wpadnij do nas o tym pogadać, spróbujemy coś wspólnie zaradzić !

AKCJA DOM DZIECKA

zachęcamy domy dziecka z naszych okolic do zgłaszania się do nas, pizza nie jest taka droga żebyśmy od czasu do czasu nie podarowali jej trochę Waszym podopiecznym !

AKCJA URODZINY

w dniu w którym masz urodziny danie dla siebie zamawiasz za pół ceny !

Facebook